Proszę o kontakt

Częstochowa RZEŹNIK, ROZBIÓR MIĘSA WOŁOWEGO- PRACA W BELGII

Belgia - Dam pracę
Grudzień 7, 2017
Miasto: Częstochowa
Województwo: Śląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Grudzień 7, 2017
Numer ogłoszenia: 399 Odsłon: 0

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje osób do pracy na stanowisko: RZEŹNIK - Belgia, PRACA W BELGII OD ZARAZ.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy przy rozbiorze mięsa wołowego
- znajomość języka angielskiego- średnia
- mile widziane prawo jazdy kat.B,
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie,
- zwrot kosztów dojazdu do pracy,
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- kontrakt z możliwością pracy na stałe,
- dodatek na dziecko,
- dodatki wakacyjne, urlopowe.

Zakres obowiązków:
- praca z nożem przy rozbiorze mięsa wołowego

Szczegóły każdej oferty na → www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV (z opisem doświadczenia oraz wymaganymi uprawnieniami) na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klaver Sp. z o. o.
Ul. Gminna 131, Częstochowa
zapraszamy 9:00 – 17:00
+48 731901913
praca@klaverteam.com

Strona www: www.klaverteam.com
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"