Proszę o kontakt

Częstochowa PAKOWANIE ELEMENTÓW DROBIU- PRACA BEZ WIEKÓWKI W HOLANDII

Holandia - Dam pracę
Grudzień 7, 2017
Miasto: Częstochowa
Województwo: Śląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Grudzień 7, 2017
Numer ogłoszenia: 403 Odsłon: 0

Opis

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych pracowników produkcyjnych
DO PAKOWANIA I SORTOWANIA ELEMENTÓW DROBIU.

Mile widziane kobiety oraz pary.

Oferujemy:
- atrakcyjne stawki bez wiekówki,
- zakwaterowanie w mieszkaniach, domkach, hotelach,
- opieka koordynatorów podczas pobytu,
- ubezpieczenie,
- pracę w okolicach Oss i 's-Gravenzande.

Wymagania:
- dyspozycyjność
- zaangażowanie,
- odpowiedzialność i sumienność,
- gotowość podjęcia pracy na chłodni.

Zakres obowiązków:
- pakowanie, sortowanie elementów drobiu (praca przy taśmie).

Wyjazdy organizowane są w weekendy.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV z dopiskiem: pakowanie elementów drobiu, na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny.

Szczegóły na www.klaverteam.com

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
Częstochowa, ul. Gminna 131
Zapraszamy od 09:00-17:00
+48 570901913
praca@klaverteam.com

Strona www: www.klaverteam.com
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"